SIT9120AC-2D1-25S133.333330Y
Description
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVDS
DataSheet
SIT9120AC-2D1-25S133.333330Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.33333 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B2-33NG80.000000X
SiT3372AI-1B2-33NG80.000000X
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-2B9-33NH155.520000X
SiT3372AI-2B9-33NH155.520000X
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SiT3373AI-4B9-30NZ312.500000T
SiT3373AI-4B9-30NZ312.500000T
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MAXELL 395 (TS-1)
MAXELL 395 (TS-1)
SLVR-OX 1.55V 9.5MM BUTTON CELL
SIT9120AC-2D1-25S133.333330Y
SIT9120AC-2D1-25S133.333330Y
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVDS
SIT8208AC-G3-33E-3.570000Y
SIT8208AC-G3-33E-3.570000Y
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
IULNK11-1-52-10.0
IULNK11-1-52-10.0
CIR BRKR MAG-HYDR 10A TOGGLE