SIT1602BI-31-28E-26.000000X
Description
MEMS OSC XO 26.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-31-28E-26.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:26 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1B9-25NG25.000000T
SiT3372AC-1B9-25NG25.000000T
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-2B9-30NH222.527472T
SiT3373AI-2B9-30NH222.527472T
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
SiT3372AI-4E9-28NE80.000000X
SiT3372AI-4E9-28NE80.000000X
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
SIT8208AI-23-18E-74.175824X
SIT8208AI-23-18E-74.175824X
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVCMOS
SIT1602BI-31-28E-26.000000X
SIT1602BI-31-28E-26.000000X
CONN SOCKET 36POS 0.1 GOLD PCB