S75025T-48.000-15-R
Description
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
S75025T-48.000-15-R PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:48 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):30mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)