XUP536156.250JS6I
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
DataSheet
XUP536156.250JS6I PDF
Type Description
Series:XUP
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):115mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B2-33NC153.600000Y
SiT3372AC-2B2-33NC153.600000Y
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SIT8008BI-73-18E-24.419600D
SIT8008BI-73-18E-24.419600D
MEMS OSC XO 24.4196MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AC-1B3-30NX312.500000T
SiT3373AC-1B3-30NX312.500000T
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
CX2016DB38400D0GPSC1
CX2016DB38400D0GPSC1
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
XUP536156.250JS6I
XUP536156.250JS6I
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL