SIT9120AC-2C1-33S50.000000X
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AC-2C1-33S50.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B9-30NY51.200000X
SiT3372AC-4B9-30NY51.200000X
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
SiT3372AC-4B2-28NU15.360000Y
SiT3372AC-4B2-28NU15.360000Y
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL