CA32C1435INT
Description
XTAL OSC XO 14.31818MHZ 2.5V SMD
DataSheet
CA32C1435INT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:14.31818 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4B9-28NC614.000000T
SiT3373AC-4B9-28NC614.000000T
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-2E2-25NB98.304000T
SiT3372AI-2E2-25NB98.304000T
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
SIT1602BI-31-30E-66.666600T
SIT1602BI-31-30E-66.666600T
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS
CA32C1435INT
CA32C1435INT