SIT9120AI-1C3-33E75.000000X
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1C3-33E75.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:75 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)