SIT8209AI-31-28S-106.250000Y
Description
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-31-28S-106.250000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:106.25 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E3-25NE128.000000X
SiT3372AI-2E3-25NE128.000000X
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-1B9-25NH74.250000X
SiT3372AI-1B9-25NH74.250000X
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
SiT3373AI-4B3-28NH625.000000T
SiT3373AI-4B3-28NH625.000000T
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
SiT3373AC-4E2-33NU445.500000T
SiT3373AC-4E2-33NU445.500000T
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
SIT8209AI-31-28S-106.250000Y
SIT8209AI-31-28S-106.250000Y
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS