SIT8209AI-31-28E-200.000000Y
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-31-28E-200.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:200 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B9-30NX200.000000T
SiT3372AC-2B9-30NX200.000000T
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
SiT3373AI-2B2-33NY432.000000T
SiT3373AI-2B2-33NY432.000000T
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS