CA20C3843GNT
Description
XTAL OSC XO 38.40MHZ 2.5V SMD
DataSheet
CA20C3843GNT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:38.4 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):15mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E9-25NG61.440000X
SiT3372AI-1E9-25NG61.440000X
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
SiT3373AC-2E9-30NX614.400000X
SiT3373AC-2E9-30NX614.400000X
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
SiT9365AI-4B2-30E50.000000T
SiT9365AI-4B2-30E50.000000T
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL