FO7HSCAE55.0-T2
Description
OSC XO 55MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCAE55.0-T2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AMPMDED-18.4320T
AMPMDED-18.4320T
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
O 26,0-JO22H-E-3,3-1-T1-LF
O 26,0-JO22H-E-3,3-1-T1-LF
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
SiT3372AC-1B9-30NY135.000000X
SiT3372AC-1B9-30NY135.000000X
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
FO7HSCAE55.0-T2
FO7HSCAE55.0-T2
OSC XO 55MHZ 3.3V HCMOS