SIT8256AI-8F-33E-156.257800T
Description
MEMS OSC XO 156.2578MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8256AI-8F-33E-156.257800T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:156.2578 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±10ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT9120AI-2B3-25E100.000000G
SIT9120AI-2B3-25E100.000000G
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
SiT3373AC-2B3-28NU540.000000X
SiT3373AC-2B3-28NU540.000000X
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
SIT8008BC-23-33E-24.576000D
SIT8008BC-23-33E-24.576000D
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AI-2B2-25NY644.531250T
SiT3373AI-2B2-25NY644.531250T
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
SIT8256AI-8F-33E-156.257800T
SIT8256AI-8F-33E-156.257800T
MEMS OSC XO 156.2578MHZ LVCMOS
43172
B555 10X14 BLK/YEL CAUTION
V375C5T100BG2
V375C5T100BG2
DC DC CONVERTER 5V 100W