SIT8208AC-23-25S-48.000000Y
Description
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AC-23-25S-48.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:48 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1B9-33NE140.000000T
SiT3372AC-1B9-33NE140.000000T
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-2E9-33NY622.000000Y
SiT3373AC-2E9-33NY622.000000Y
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS