626P15003I2T
Description
XTAL OSC XO 150MHZ 2.5V LVPECL
DataSheet
626P15003I2T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:150 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):70mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8208AC-G2-28E-33.333000Y
SIT8208AC-G2-28E-33.333000Y
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
SiT3372AI-1B9-28NE35.437431T
SiT3372AI-1B9-28NE35.437431T
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
SiT3372AI-2E9-30NB25.000000Y
SiT3372AI-2E9-30NB25.000000Y
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
LR14 F/BF3
LR14 F/BF3
BATTERY PACK ALKALINE 4.5V C
626P15003I2T
626P15003I2T
XTAL OSC XO 150MHZ 2.5V LVPECL