SIT9120AC-2D1-33E50.000000X
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AC-2D1-33E50.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E9-33NH200.000000T
SiT3372AI-4E9-33NH200.000000T
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL