FO7HSCAM33.0-T1
Description
OSC XO 33MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCAM33.0-T1 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4B9-25NC133.650000Y
SiT3372AI-4B9-25NC133.650000Y
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL