SIT8209AC-82-25E-133.333330T
Description
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AC-82-25E-133.333330T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.33333 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-4B3-33NC250.000000T
SiT3373AI-4B3-33NC250.000000T
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
SiT3373AC-2B3-28NG625.000000Y
SiT3373AC-2B3-28NG625.000000Y
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
AMPMEDD-70.0000T3
AMPMEDD-70.0000T3
MEMS OSC XO 70.0000MHZ CMOS SMD
HK10058N2K-T
HK10058N2K-T
FIXED IND 8.2NH 380MA 280 MOHM
SiT3372AI-1E3-33NU148.350000Y
SiT3372AI-1E3-33NU148.350000Y
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL