AOCJY4B-12.800MHZ-F-SW
Description
XTAL OSC VCOCXO 12.8000MHZ SNWV
DataSheet
AOCJY4B-12.800MHZ-F-SW PDF
Type Description
Series:AOCJY4
Type:VCOCXO
Frequency:12.8 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:Sine Wave
Voltage - Supply:12V
Frequency Stability:±10ppb
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 75°C
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:6-DIP (0.701", 17.80mm), 5 Leads
Size / Dimension:1.421" L x 1.071" W (36.10mm x 27.20mm)
Height - Seated (Max):0.512" (13.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AI-2B2-28N159.375000T
SiT9365AI-2B2-28N159.375000T
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVDS