AMPMDDA-31.2500T3
Description
MEMS OSC XO 31.2500MHZ CMOS SMD
DataSheet
AMPMDDA-31.2500T3 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:31.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.71V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):1.3mA (Typ)
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.89mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AE-FA-30E0-16.384000Y
SiT5156AE-FA-30E0-16.384000Y
XTAL OSC TCXO 16.3840MHZ LVCMOS
SiT3373AC-4B2-28NB625.000000Y
SiT3373AC-4B2-28NB625.000000Y
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-4B3-25NZ148.500000T
SiT3372AI-4B3-25NZ148.500000T
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
C322C121J3G5TA
C322C121J3G5TA
CAP CER 120PF 25V C0G/NP0 RADIAL
2225Y1000270KCT
2225Y1000270KCT
CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 2225
AMPMDDA-31.2500T3
AMPMDDA-31.2500T3
CONN SKT DIMM 240POS PCB