SIT9120AI-1C3-XXE100.000000T
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1C3-XXE100.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:100 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)