SG-8018CA 80.0840M-TJHSA0
Manufacturer
Epson
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 80.0840MHZ CMOS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
SG-8018CA 80.0840M-TJHSA0 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:-
Type:-
Frequency:-
Function:-
Output:-
Voltage - Supply:-
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ECS-1612MV-192-CN-TR
ECS-1612MV-192-CN-TR
XTAL OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD
SiT9365AC-2E3-28E74.250000X
SiT9365AC-2E3-28E74.250000X
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS
SiT3372AI-4B3-28NC204.800000X
SiT3372AI-4B3-28NC204.800000X
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
SiT3373AI-2E9-25NY280.550000T
SiT3373AI-2E9-25NY280.550000T
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
SG-8018CA 80.0840M-TJHSA0
SG-8018CA 80.0840M-TJHSA0
VI-212-MV-F4
VI-212-MV-F4
DC DC CONVERTER 15V 150W
BACC63BV18F8S9H
BACC63BV18F8S9H
CONN RCPT HSG FMALE 8POS PNL MT