FO2HSKDE38.4-T3
Description
OSC XO 38.4MHZ 1.8V HCMOS
DataSheet
FO2HSKDE38.4-T3 PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E9-25NB161.132810Y
SiT3372AC-2E9-25NB161.132810Y
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
SiT5356AI-FQ-30VT-24.553500F
SiT5356AI-FQ-30VT-24.553500F
XTAL OSC VCTCXO 24.5535MHZ
SiT3372AC-1B9-33NG160.000000T
SiT3372AC-1B9-33NG160.000000T
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
LITH-8
LITH-8
LITHIUM CR123A 3V 1500MAH
FO2HSKDE38.4-T3
FO2HSKDE38.4-T3
OSC XO 38.4MHZ 1.8V HCMOS