SG3225VEN 125.000000M-CJGA3
Manufacturer
Epson
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 125MHZ 3.3V LVPECL
Catalog
Oscillators
DataSheet
SG3225VEN 125.000000M-CJGA3 PDF
Type Description
Series:SG3225VEN
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)