EB13E2H2H-24.576M TR
Description
OSC XO 24.576MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EB13E2H2H-24.576M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24.576 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B9-33NY25.000000Y
SiT3372AC-2B9-33NY25.000000Y
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS