AMPMEEB-35.0000T
Description
MEMS OSC XO 35.0000MHZ CMOS SMD
DataSheet
AMPMEEB-35.0000T PDF
Type Description
Series:AMPM
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:35 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.71V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):1.3mA (Typ)
Package / Case:4-VDFN
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B2-28NE173.370750T
SiT3372AI-1B2-28NE173.370750T
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ
SiT3372AC-1E2-25NB96.000000T
SiT3372AC-1E2-25NB96.000000T
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
CA20C2705ILT
CA20C2705ILT
XTAL OSC XO 27.0MHZ 3.3V SMD
L2C5-30901203E0900
L2C5-30901203E0900
LED COB CORE RANGE GEN3 WW RECT
UMTS 5
UMTS 5
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC 2SMD
AMPMEEB-35.0000T
AMPMEEB-35.0000T
WB4037
WB4037
6', 4MM MACHINED POST