FO7HSCDM25.0-T1
Description
OSC XO 25MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCDM25.0-T1 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4B3-30NH15.360000T
SiT3372AI-4B3-30NH15.360000T
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
SiT3372AC-2B9-33NU148.500000Y
SiT3372AC-2B9-33NU148.500000Y
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS