
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XPRESSO™ FXO-LC73 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 240 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 100mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 200 |
Current price of XLL735240.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
OSC XO 250MHZ 2.5V LVPECL SMD
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
CAP CER 680PF 500V X7R 0805
CAP CER 1206 1.5NF 200V X7R
CAP CER 220PF 2.5KV X7R 1808
XTAL OSC XO 240.0000MHZ LVDS SMD