
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC60XX |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3mA (Typ) |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 25 | ||
| 100 |
Current price of DSC6011JI1A-024.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 65.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
FIXED IND 820NH 415MA 850 MOHM
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
CONN HDR 33POS 0.1 STACK T/H TIN