FO3HSCBE50.0-T2
Description
OSC XO 50MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO3HSCBE50.0-T2 PDF
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-1E3-25N61.440000X
SiT9365AC-1E3-25N61.440000X
XTAL OSC XO 61.4400MHZ LVPECL
SiT3372AI-2E2-25NB148.350000Y
SiT3372AI-2E2-25NB148.350000Y
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
SiT3373AI-4E9-28NU223.000000T
SiT3373AI-4E9-28NU223.000000T
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
FO3HSCBE50.0-T2
FO3HSCBE50.0-T2
OSC XO 50MHZ 3.3V HCMOS