637L5006C2T
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
637L5006C2T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):66mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.067" (1.70mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BI-73-25S-24.576000E
SIT1602BI-73-25S-24.576000E
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AC-2B3-33NX148.350000X
SiT3372AC-2B3-33NX148.350000X
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
SiT3373AI-1B3-28NG614.400000X
SiT3373AI-1B3-28NG614.400000X
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
C11249_STRADA-S
C11249_STRADA-S
LENS CLEAR SPOT SCREW
637L5006C2T
637L5006C2T
DSP8-12S-TUB
DSP8-12S-TUB
DIODE ARRAY GP 1200V 11A TO263
NJU7231F28-TE1#
NJU7231F28-TE1#
IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5