SIT1602BI-13-28E-19.200000E
Description
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-13-28E-19.200000E PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:19.2 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-4E2-28NH250.000000X
SiT3373AI-4E2-28NH250.000000X
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-2E9-30NE160.000000Y
SiT3372AI-2E9-30NE160.000000Y
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
SiT5156AICFK-25E0-12.800000X
SiT5156AICFK-25E0-12.800000X
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ
SiT3373AI-4E2-25NE312.500000T
SiT3373AI-4E2-25NE312.500000T
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
SIT1602BI-13-28E-19.200000E
SIT1602BI-13-28E-19.200000E
SHH-MTZ
SHH-MTZ
TWEEZER WORKSTAND - EB-9000S
VI-J3F-IW-F4
VI-J3F-IW-F4
DC DC CONVERTER 72V 100W