
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASAK |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 240µA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of ASAK2-32.768KHZ-LR-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 24V 100W