
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | QTM252 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12.288 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of QTM252-12.288MBE-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC XO 6.1679MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
2.5X2.0 3.3V 50PPM (-40 TO 85C)
CRYSTAL 7.6800MHZ 18PF SMD