SIT3372AC-1B9-33NG74.250000X
Description
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1B9-33NG74.250000X PDF
Type:VCXO
Frequency:74.25 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±35ppm
Absolute Pull Range (APR):±110ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2E9-25NU445.500000X
SiT3373AI-2E9-25NU445.500000X
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
AX7DCF1-500.5000T
AX7DCF1-500.5000T
XTAL OSC XO 500.5000MHZ LVDS SMD
SiT9365AI-2E3-28N212.500000Y
SiT9365AI-2E3-28N212.500000Y
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS
SIT1602BC-81-XXE-8.192000X
SIT1602BC-81-XXE-8.192000X
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS
SIT3372AC-1B9-33NG74.250000X
SIT3372AC-1B9-33NG74.250000X
CONN RCPT 16POS 0.1 GOLD PCB
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC