SIT8208AC-82-25S-24.000000X
Description
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AC-82-25S-24.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B3-28NH160.000000X
SiT3372AC-4B3-28NH160.000000X
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
SiT3373AC-2E9-30NH222.527472T
SiT3373AC-2E9-30NH222.527472T
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
SIT9120AC-1D1-33S74.175824T
SIT9120AC-1D1-33S74.175824T
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVPECL
SIT8208AC-82-25S-24.000000X
SIT8208AC-82-25S-24.000000X