
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC60XX |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3mA (Typ) |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 25 | ||
| 100 |
Current price of DSC6001HE1A-025.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
CONN RCPT 2MM 10POS DL VERT PCB
CONN RCPT 20POS 0.05 GOLD SMD
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 3.5MM