
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.33333 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT9120AC-1B3-XXS133.333333D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVPECL
CONN RCPT 120POS 0.05 GOLD SMD
XLAMP CMU LED WHITE
TVS DIODE 136V 219V CASE-1