
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5155, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 26 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5155AI-FK-30N0-26.000000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ LVCMOS
CAP ALUM 5UF 100V AXIAL
TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 2.5MM