
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S3 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 14.31818 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 8mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S32505T-14.31818-X-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ
XTAL OSC XO 100.0MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
CAP CER 0.056UF 16V Y5V 1206
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
CRYSTAL 44.0000MHZ SERIES SMD
TOOL HAND CRIMPER 24-28AWG SIDE