
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASTMUPC |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 3.6864 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 36mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of ASTMUPCD-33-3.6864MHZ-LJ-E-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 66.6666MHZ CMOS SMD
FIXED IND 100NH 2A 50 MOHM SMD
MEMS OSC XO 3.6864MHZ LVCMOS SMD
CONN PLUG HSG FMALE 128POS INLIN