
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5157, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCTCXO |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | ±6.25ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5157AI-FK-28VT-100.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 16.3200MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 19.4400MHZ
XTAL OSC VCTCXO 100.0000MHZ
OSC XO 50MHZ 1.8V HCMOS
XTAL OSC VCOCXO 12.8000MHZ SNWV
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL