SIT9120AI-1B1-25S100.000000G
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1B1-25S100.000000G PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:100 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BI-83-28S-33.330000Y
SIT1602BI-83-28S-33.330000Y
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AI-4B9-30NX10.240000T
SiT3372AI-4B9-30NX10.240000T
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
CA32C1432GNT
CA32C1432GNT
XTAL OSC XO 14.31818MHZ 2.5V SMD
SiT3372AI-1B9-30NX90.000000X
SiT3372AI-1B9-30NX90.000000X
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
SIT9120AI-1B1-25S100.000000G
SIT9120AI-1B1-25S100.000000G
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM
86-CBSA-2.5X4.0X0.8
86-CBSA-2.5X4.0X0.8
RF SHIELD 2.5" X 4" THROUGH HOLE