
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S2 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 48 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.037" (0.95mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S21805T-48.000-X-M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 42.5000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
FIXED IND 12UH 910MA 338 MOHM
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
USB TYPE C, RECEPTACLE, MIDDLE M
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD