AX7PBF4-910.0000T
Description
XTAL OSC XO 910.0000MHZ LVPECL
DataSheet
AX7PBF4-910.0000T PDF
Type Description
Series:ClearClock™ AX7
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:910 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):94mA
Package / Case:8-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.075" (1.90mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E3-33NE10.000000X
SiT3372AC-4E3-33NE10.000000X
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
SIT9120AC-2C1-25E98.304000Y
SIT9120AC-2C1-25E98.304000Y
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVDS SMD
SiT9365AC-1B1-30N74.175824Y
SiT9365AC-1B1-30N74.175824Y
XTAL OSC XO 74.175824MHZ LVPECL
AX7PBF4-910.0000T
AX7PBF4-910.0000T
XTAL OSC XO 910.0000MHZ LVPECL
AM51654D73N-A
AM51654D73N-A
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V