
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5156, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 30.72 MHz |
| Function: | - |
| Output: | Clipped Sine Wave |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.042" (1.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5156AICFK-28N0-30.720000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 161.132813MHZ LVDS
SFERNICE THIN FILMS
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ
FAN AXIAL 180X89MM 115VAC TERM
DC DC CONVERTER 36V 150W