
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECS-2033 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 3.6864 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 7mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of ECS-2033-036-BN is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
CAP CER 0.33UF 63V X7R 1812
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 4SMD
XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
CONN FFC FPC 23POS 0.50MM R/A