
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7X |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 26 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 7X-26.000MBC-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO52.428MHZ SMD
FUSE CLIP CARTRIDGE CHASSIS MNT
FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
XTAL OSC VCXO 120.0000MHZ CMOS
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD