
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA32 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 33.333 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA32C33E2GLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
CAP CER 2700PF 200V X7R 1210
XTAL OSC XO 33.333MHZ 3.3V SMD
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
DC DC CONVERTER 5V 1W