
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG3225VAN |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V ~ 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SG3225VAN 100.000000M-KCBAB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 22.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
CRYSTAL 26.0000MHZ 19PF SMD
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 100.00MHZ CMOS SMD
CAP FILM 0.68UF 5% 1KVDC RADIAL