
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S5 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 8mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S525025T-12.000-M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
CONN RCPT 64POS 0.079 GOLD SMD
DC DC CONVERTER 9V 5W
SLOTTED-WALL WIRING DUCT, 2" X 5